Om GG Blokhus | Laugsstyrelsen | Laugsbrødre | Kontakt





Velkommen > Laugsbrødre

Laugsbrødre

Nr.

Laugsbrødre

Vej

Post

By

TelefonMobilMail

1

Hans Jørgen JensenHasserishave 189000Aalborg9818 48212210 1850hjjensen@stofanet.dk

2

Frank Kristiansen

Ingemannsvej 5 C

9490

Pandrup

9824 61072440 8361catharus@mail.dk

3

Jørgen LynnerupFruensgaardsvej 29490Pandrup9824 74483071 7448jly@nybolig.dk

4

Holger Rendbæk

Slusevej 161

9440

Aabybro

9824 35712526 6343privat@rendbaek-mail.dk

5

Svend Mousten Hansen

Hunetorpvej 32
9492
Blokhus

2553 9281

svend@mousten.com

6

Frank Wiemer

Ludvigsvej 16, Hune

9492

Blokhus

9824 91372099 1544wiemer56@gmail.com

7

Bent JørgensenHolstvej 99492Blokhus2080 1912holstvej9@gmail.com

8

Peter HenriksenNiels Aalundsvej 109492Blokhus5371 0649peter.h@c.dk   

9

Per KornumBrombærvej 1A, Hune9492Blokhus5151 7973perkornum@gmail.com

10

Jens Jørn ChristensenTranebærvej 5, Hune9492Blokhus9824 98432033 9546hune5@mail.dk

11

Kim Carøe Aarestrup

Kildebakken 26

9490

Pandrup

2074 0893
strup@stofanet.dk

12

Michael Krause

Ferren 44

9492

Blokhus

9824 92362075 8261mkrause@c.dk

13

Erling Post Madsen

Aalborgvej 20 E

9492

Blokhus

9824 95944096 2344

erling@postmadsen.dk

14

Ulrik Gundersen

Aalborgvej 52

9492

Blokhus


20568145 ulrik.gundersen@mail.dk

15

Henrik Meyer Nielsen

Engvejen 61
9490Pandrup
2174 5873
henrik@hcbeton.dk

16

Steen Skipper Svendsen
Elmegårdsvej 1
9620
Aalestrup9864233398642333
skipperogkaja@gmail.com   

17

Leif ClemmensenGl. Kaasvej 52, Kaas9490Pandrup9824 57462340 9480Clemmensen@familie.tele.dk

18

 Jan HenningsenDommerborgvej 61
9493
Saltum

2556 0316
janhenningsen1@gmail.com

19

Bjarne JørgensenNordsøvej 1
9700Brønderslev+8618626292926
2348 4970
bjj.privat@gmail.com

20

Peter HonoréBakkevej 11, Hune9492Blokhus9824 94134074 9413honoreblokhus@mail.dk

21

Klaus BernthBakkevej 9, Hune9492Blokhus9824 90373029 5785bernthk@hotmail.com

22

 





23

Helge "Myg" Stensballe

Sdr. I By 25

9492

Blokhus

9820 94334026 5076 helge@stensballe.com

24

Per Jensen

Blaabærvej 6

9492

Blokhus


21 24 85 97
blokhustoemreren@gmail.com

25

Henning Kjeldsen

Ferren 42

9492

Blokhus

9811 00442097 0044henning.kjeldsen@stofanet.dk

26

John Bernth

Solbærvej 5, Hune 

9492

Blokhus

9824 9160
2892 8466jb@johnbernth.dk

27

Søren Johansen

Kirkedalsvej 1

9000

Aalborg

9811 19664055 1966birtejohansen@stofanet.dk

28

Karsten Sørensen

Ludvigsvej 14

9492

Blokhus


5164 2075karsten.s@live.com
29 

Poul Gudberg

Tværvej 6 

9492

Blokhus


4016 5600pg@advokat-gudberg.dk
30Rune Andersen
Ferren Syd 46 

 9492

Blokhus
5139 3303
rune.andersen@gjensidige.dk
Kontakt alle laugsbrødre på medlemmer@gg-blokhus.dk
 

Undermenu








GG Blokhus | Powered by Infokey A/S | Design by Erling Post Madsen